Usługi i Produkcja | Wybrane realizacje | Park Maszynowy | Kontakt | O Firmie |

Miło nam gościć Państwa na stronach naszej firmy. Firma Profmetal to firma stworzona przez doświadczonych profesjonalistów, działająca w branży mechaniki przemysłowej. Nasze źródła sukcesu tkwią w doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach załogi oraz w rozbudowanym parku maszynowym. Firma powstała w 2008 roku z udziałem kapitału zagranicznego i od samego początku działalność była związana ze wszelkiego rodzaju obróbką skrawaniem. 19 października 2012 r. firma zmieniła swoją nazwę z Alphapol Sp. z o.o. na aktualnie używaną Profmetal Sp. z o.o. Główny profil działalności to wytwarzanie części maszyn i urządzeń wg dokumentacji i wzoru klienta. 


Doświadczenie zawodowe zdobyte przy realizacji projektów w wielu krajach pozwala lepiej dopasować się do potrzeb rynku i spożytkować energię tkwiącą w nas samych. Dzięki znakomitej kadrze i dużym możliwościom technologicznym oraz doświadczeniem pracy w zachodnich standardach technologicznych i jakościowych pozwala nam obecnie sprostać wielu trudnym wymaganiom klienta. Wśród klientów naszej firmy znajdują się głównie odbiorcy z terenu UE, duże i małe przedsiębiorstwa krajowe oraz prywatni odbiorcy. Ponad połowę portfela sprzedaży stanowi eksport do krajów UE. 


Podejmując współpracę z nami macie Państwo zagwarantowaną wysoką jakość usług, terminowość i umiarkowane ceny. Zaufanie i satysfakcja klienta są dla nas sprawą priorytetową. Jesteśmy pewni, że nasza energia w Państwa przemyśle będzie stanowić źródło wspólnego sukcesu.


Zapraszamy do współpracy.

Copyright (c)2012 Profmetal sp. z o.o. Profmetal Sp. z o.o.